Waluta:
PLN

W związku z wprowadzeniem RODO prosimy Cię o zaakceptowanie naszej polityki prywatności.
Jeśli akceptujesz naszą politykę prywatności i znasz już swoje prawa możesz zamknąć niniejsze okienko.
Jeżeli nie akceptujesz polityki prywatności opuść stronę.

Prawo do odstąpienia od umowy

Opublikowano:

Informacje dotyczące odstąpienia od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy

  1. Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje Klientom będącym osobami fizycznymi, które dokonały zakupu w celu niezwiązanym z ich działalnością zawodową lub gospodarczą.
  2. Mają Państwo prawo odstąpić od Umowy Sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy, będącej przedmiotem umowy.
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować TV PRODUCTS Sp. z o.o. z siedzibą w Wilkowicach, ul. Parkowa 12, tel. 33/4711733, e-mail: sklep@tvproducts.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).
  4. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy dołączonego do niniejszej informacji, jednak nie jest to obowiązkowe. Oświadczenie powinno mieć jednak jednoznaczną formę odstąpienia od umowy.
  5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem 14 dni od odebrania towaru, zaś w ciągu następnych 14 dni towar, będący przedmiotem odstąpienia.

Skutki odstąpienia od umowy

  1. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
  2. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Sposób odstąpienia od umowy

  1. W celu zwrotu poniesionych kosztów proszę odesłać nam rzecz będącą przedmiotem zawartej umowy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.
  2. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu przedmiotowej rzeczy na adres naszej firmy (podany we wzorze odstąpienia).

UPRZEJMIE PROSIMY O DOŁĄCZENIE DO ZWRACANEGO TOWARU ORYGINAŁU PARAGONU FISKALNEGO, co ułatwi i przyspieszy identyfikację Państwa zamówienia w naszym systemie.

Ponoszą Państwo odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia zwrotu produktów, których testowanie przez użycie jest niemożliwe ze względów higienicznych lub ochrony zdrowia (niektóre masażery, szczoteczki do zębów itp.).

UWAGA! Wyłącznie podpisany i prawidłowo wypełniony formularz (lub jego jednoznaczny odpowiednik) stanowi podstawę do odstąpienia od umowy.

Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki